kurzy šití panenek

Ohlédnutí za víkendovým kurzem šití panenek, kurzy šití panenek, březen 2019, ekopanenky.cz

Víte, jak na to?

Kdo vám ukáže, jak se šijí panenky waldorfského typu?

Kde si osaháte materiály a získáte pomůcky?

Kdy ušít panenku, která má být překvapení?

Jak potkáte spřízněné tvořivé duše?

Od toho jsou tu přece kurzy šití panenek!

Přihlašte se na kurz!

Připravujeme!

 • Kurz šití ohebných panenek do domečku na hraní, Praha, Dobroděj – termín neupřesněn, pravděpodobně jaro 2020
 • Kurz šití zvířátek z plsti, Praha, Dobroděj – termín neupřesněn, pravděpodobně jaro 2020
 • Kurz šití panenek pro začátečníky, Praha, Dobroděj, termín neupřesněn, pravděpodobně září 2020

hlašte se! Aktuální kurzy šití panenek

krátkodobé kurzy
dlouhodobý kurz

Jsou pro vás celodenní kurzy moc náročné? Nemáte tak dlouho hlídání? Dáváte přednost pravidelnému setkávání?

Je tu kurz právě pro vás!

Brzy se rozběhne kurz šití panenek ve výtvarném ateliéru Malování kreslení. 12 pohodových dvouhodinových setkání jednou týdně a pod stromečkem bude ušité překvapení. Začneme v úterý 10. září v 9:30, to už jsou děti ve školce. Budeme šít a tvořit. Materiál bude součástí kurzu a dostanete i něco navrch!

Hlašte se na tomto odkazu!

Chci se naučit šít panenky
Panenky z Kurzu šití panenek pro začátečníky, ekopanenky.cz
ohebná panenka do domečku na hraní

Pozvánka pro vás

“Uvidíme se naživo, užijeme si chvíli vzájemného sdílení a celkového zpomalení při výrobě hračky. Budete se moci ptát hned, jak se objeví něco nejasného, a třeba objevíme i nový převratný postup.

Kurzy jsou buď jednodenní, nebo víkendové koncipované tak, aby nedělní odpoledne patřilo již vaší rodině. Kurzy vznikají na žádost zákaznic a i jejich obsah je tvořen podle vašich připomínek. Takže pište své nápady a tipy na info@ekopanenky.cz

Každopádně myslím na vaše pohodlí, protože tento kurz má pro vás být relax a ne starost. Zajistím tedy všechen potřebný materiál i zásadní pomůcky a vše potřebné máte zahrnuto v ceně kurzu. !

Z kurzu si odnesete nejen nové dovednosti a znalosti, ale také spoustu pomůcek a materiálu, abyste mohli pokračovat i doma. A samozřejmě nové přátele.”

To si dopřeju

Proběhlé kurzy

 • Kurz šití panenek pro začátečníky 19. 5. 2018, Praha, Dobroděj  – Jak to na kurzu vypadalo si můžete přečíst zde na blogu nebo reakce účastnic přímo na Facebooku.
 • Kurz šití panenek pro začátečníky 22. 9. 2018, Praha, Dobroděj  – Jak to na kurzu vypadalo si můžete přečíst zde na blogu nebo reakce účastnic přímo na Facebooku.
 • Kurz šití ohebných panenek do domečku na hraní, 20. 10. 2018, Praha, Dobroděj – Jak to na kurzu vypadalo si můžete přečíst zde na blogu nebo reakce účastnic přímo na Facebooku.
 • Kurz šití česací panenky slečinky, 24. 11. 2018, Praha, Dobroděj  Jak to na kurzu vypadalo si můžete přečíst zde na blogu nebo reakce účastnic přímo na Facebooku.
 • Kurz šití velké panenky batolete, 30. – 31. 3. 2019, Praha, Dobroděj. Jak to na kurzu vypadalo si můžete přečíst zde na blogu nebo reakce účastnic přímo na Facebooku.
 • Kurz šití ohebných panenek do domečku na hraní, 4. 5. 2019, Praha, Dobroděj – Jak to na kurzu vypadalo si můžete přečíst zde na blogu nebo reakce účastnic přímo na Facebooku.
 • Kurz šití panenek pro začátečníky 21. 5. 2019, Praha, Dobroděj  – Jak to na kurzu vypadalo si můžete přečíst zde na blogu nebo reakce účastnic přímo na Facebooku.

co říkají účastníci

“Má očekávání? Že se naučím šít panenku, aniž bych musela googlovat, objednávat materiál a šít metodou pokus – omyl (což je můj obvyklý postup).

Čekala jsem, že něco ušiju, ale nečekala jsem, že budu z výsledku tak nadšená. Většinou se mi moje práce hned po dodělání moc nezdá a musím si dát pár dní pauzu, abych přišla na to, že to vlastně není vůbec špatné. Tady jsem se zamilovala na první dobrou.

Co jsem si odnesla? Já osobně dobrou náladu a nadšení do ručních prací obecně. Nejsem si jistá, kolik panenek ještě ušiju, ale díky knížce z kurzu si určitě vše rychle připomenu, když k tomu budu mít vhodnou příležitost (tedy někoho, pro koho budu moct šít).

Určitě bych kurz doporučila, myslím, že bych bez kurzu dělala zbytečné chyby. Kurz bych doporučila i těm, kteří hledají velmi inspirativní společnost, protože tolik lidí s různými koníčky se na jednom místě rozhodně jen tak nesejde. A podívat se do Dobroděje určitě taky stojí za to.”

Eva

Obecné tipy pro výběr kurzu:

 • pokud nemáte s šitím moc zkušeností, nebo rádi berete věci o základů, přihlašte se na kurz pro začátečníky nebo na kurz šití ohebných panenek do domečku
 • pokud šijete, jste zvyklé tvořit nebo pokud jste již nějakou panenku vyráběli a chcete se zdokonalit, vyberte si kurz šití česací panenky slečinky, kurz šití ohebných panenek do domečku nebo kurz šití velké panenky – batolátka
 • Nevíte jak si mezi kurzy šití panenek vybrat? Napište mi, nebo zavolejte, ráda vám poradím.
Chci více informací

Pro více informací pište na e-mail: info@ekopanenky.cz. Nebo využijte kontaktní formulář. Rovněž máte-li nápad, vhodné prostory či partu zájemců, napište mi!

Užijte si tvořivé chvíle společně se svými přáteli. Dejte jim vědět!

napište mi svůj nápad