Kurz šití velké panenky batolátka

Dvoudenní kurz šití velké panenky batolátka vhodný pro mírně pokročilé. Budeme pracovat s jednou panenkou a zaměříme se na detaily.

Materiál, střihy a návod v ceně

Pro pohodu účastníků je zajištěn všechen potřebný materiál a pomůcky. A jako bonus i střih s podrobným návodem v pdf na 30 stranách na panenku v hodnotě 330,-.

Panenka

Batolátko s propracovaným tělíčkem ideální pro větší děti.  Díly panenky budou částečně předšité, abychom ji stihli, co nejvíc ušít a užít.

Chlapeček s plnou výbavou, batole, šitá panenka

Pindík i ouška

Panenka je plná zajímavých detailů. Naučíme se šít plešaté miminko, anatomické propracování a prozradím vám také, jak udělat i dudlík.

holčička k batolátku do rodiny, ekopanenka
chci se na kurz přihlásit

Co znamená panenka batolátko?

Panenka, jejíž proporce odpovídají větším miminků. Panenka je lehce zatížená a vytvarovaná tak, že svádí k chování, přebalování a opečovávání. Je to panenka pro malé maminky, které napodobují svou maminku v péči o sourozence.  Vlastnoruční výrobou si můžeme navrhnout panenky podle vlastního vkusu. Inspirovat se můžete v Galerii.

Co všechno je v ceně kurzu?

Veškerý potřebný a především profesionální, velmi kvalitní materiál (nebudete muset na místě nic dokupovat, žádné skryté výdaje). Bude na vás čekat balíček s předšitými díly rukou, nohou a těla ze švýcarského panenkového úpletu, švýcarský tělový úplet na hlavu, tubulár, vlna na vyplnění panenky, zátěž na vyplnění panenky, vlněná příze na vlasy, špulka tělové pevné nitě na ruční šití, špulka pevné tělové nitě do šicího stroje a také pevná lněná nit na vyvazování hlavičky a bavlnka na oči a červená bavlnka na pusinku, barva na tváře.

Součástí je také e-kniha Ušijme si batole sami obsahující střih a podrobný postup na panenku a šatičky.

Lektorné – mé zkušenosti, pozornost, rady a doporučení během obou dnů i sobotní noci

Samozřejmě občerstvení v průběhu obou dní

Co se na kurzu naučíte?

Po kurzu budete připraveni na samostatné šití velkých panenek. Seznámíme se s materiály a pomůckami, naučím vás pokročilejší postupy sestavování panenky, tvarování hlavičky a vyšívání vlásků, modelování detailů těla.

Mohu si nějaké pomůcky zapůjčit?

Rezervní pomůcky budou k zapůjčení (peany, nůžky, jehly atd.). Pro vlastní pohodlí je však vhodné přinést si pár vlastních šicích potřeb – nůžky na odstřihávání nití, nůžky na látku, obyčejnou jehlu, špendlíky (případně dva zavírací špendlíky), krejčovský metr a pokud máte tak ještě pean, sublimační fix.

Kolik kurz šití velké panenka batolátka stojí a jak se přihlásím?

Aktuální kurzy i ceny najdete v obchodě v sekci “kurzy”

chci se na kurz přihlásit

Aktuální informace o pořádaných kurzech najdete zde

Chci víc informací

Pokud chcete kurz organizovat u vás, kontaktujte mne

napište mi