Ošetření a relaxace, aneb když ruční práce nestačí

Access bars

Ošetření technikou Access Bars®

Skvělý způsob, jak si vyčistit hlavu.

Zacyklené myšenky, starosti, obavy, předsudky, domněnky… to vše nás v životě omezuje v rozletu. Někdy nám v hlavě bzučí jak v úle, nemůžeme usnout. Všeobecně doporučované meditace vás nebaví? Nebo prostě nejsou pro vás?

Nechte se ošetřit příjemnou technikou Access Bars®, relaxační, antistresové a uvolňující techniky, jednoho ze základních nástrojů systému Access Consciousness.

Jak ošetření Access Bars® probíhá?

Sezení Access Bars® se přirovnává k zmáčkutí tlačítka DELETE na počítači. Jemným dotekem 32 bodů na vaší hlavě uvolníme všechny domněle důležité myšlenky, nápady, přesvědčení, obavy, emoce a postoje.

Ošetření probíhá v leže na lehátku, v oblečení, pohodlně pod teplou dekou a s polštářkem pod hlavou. Vy nemusíte dělat nic, jen relaxovat, klidně si i zdřímnout, a nechat mne dotýkat se jemně vaší hlavy.

Součástí sezení je i rozhovor, ve kterém se spolu můžeme podívat na váš záměr nebo téma, se kterým přicházíte.

Access Bars®

Pro koho je ošetření vhodné?

Ošetření je vhodné pro děti, dospívající, dospělé, seniory, dokonce i pro těhotné.

Ulevuje od úzkostí, stresu, pocitu zahlcenosti. Pomáhá odstraňovat obavy a strachy. Otevírá cestu novým možnostem a řešením.

Uvolnění mysli jsme zkusili u jedenáctiletého syna s diagnostikovanou poruchou učení a musím říct, že výsledek nás překvapil. Z tichého kluka, co se bál vyslovit myšlenku se najednou stal normální puberťák, co má na všechno odpověď. 😀 Doporučuji všem, výsledek se určitě dostaví a jaký bude je překvapující.
Lenka T.

Cena:

Cena jednoho ošetření je 1 500,-

(Jedno sezení trvá 1,5 hodiny) Každý klient má pro sebe 1,5 hodiny mého času a péče. Přizpůsobuji se však reakcím vašeho těla. Celé ošetření může trvat i kratší dobu, záleží na vaší citlivosti. Zejména u dětí je spouštění procesů mnohem rychlejší.

Pro větší efekt doporučuji zvýhodněný balíček 3 nebo 5 sezení.

Zvýhodněné balíčky:

  • 3 sezení je 4 000,-
  • 5 sezení je 6 500,-

Objednávejte se na [email protected]

Objednat se

Reference

“Na masáži hlavy u Terezky jsem si krásně odpočinula a zrelaxovala se. Terezka je úžasně pečující a pozorná, v její blízkosti jsem se cítila moc hezky a její kouzelná pracovna na šití panenek tomu dodala příjemnou atmosféru. Po masáži hlavy s technikou Acces Bars jsem se cítila zrelaxovaně a uvolněně. Děkuji za nový zážitek! 🙂

Anna Monsterance

“Hřejivé Terezy ruce na tajemných bodech hlavy, ramen, rukou a nohou dělají zázraky. Úzkostné stavy, nervozita a roztříštěná mysl zmizely jak mávnutím kouzelného proutku?

To možná zní moc knižně, ale zcela vážně jdu po jejích barsech domů v proměněném stavu.

Je mi příjemně po těle a mám čisto v hlavě. Najednou je tu pocit, že složité situace v sobě přinášejí i možnost příznivého řešení, které jsem předtím neviděl.

Jak se to může ještě zlepšit? Super mantra ze barsovského světa, kterou jsem dostal na cestu.”

Jan K.

“Po masáži u Terezky jsem měla pocit odpoutání od myšlenek, pocítila jsem lehkost jako po procházce v přírodě.

Uvolnilo se mi částečně napětí ze stresu a inspirovalo mne to k přemýšlení. Ráda si masáž Barsy zopakuji.”

Natálie F.

Chcete vědět o Access Bars® více?

Pusťte si video.

Vše v životě ke mně přichází s lehkostí, radostí a slávou