Kurz šití panenky dívenky s česacími vlásky

Jednodenní kurz šití panenky dívenky s česacími vlásky je vhodný pro mírně pokročilé v šití panenek nebo pro zručné ruce na šití detailů. Budeme pracovat s jednou panenkou a zaměříme se na detaily. Panence vyrobíme vlásky, které lze česat do různých účesů.

Materiál, střihy a kniha v ceně

Pro pohodu účastníků je zajištěn všechen potřebný materiál a pomůcky. A jako bonus i střih s podrobným návodem v pdf na 30 stranách na panenku v hodnotě  288,-.

Ušijte si dívenku sami, střih pdf na látkovou panenku, ekopanenky.cz

Panenka

Štíhlá panenka s propracovaným tělíčkem ideální pro větší děti.  Díly panenky budou částečně předšité, abychom ji stihli za sobotu co nejvíc ušít a užít.

Panenka dívenka v romantických šatičkách, ekopanenky

Vlásky a případně i ouška

Panenka je plná zajímavých detailů. Vlásky z příze, které je možné libovolně prsty česat do různých účesů a případně i doplňovat, dojde-li na zásah nůžkami.

chci se na kurz přihlásit

Co znamená česací panenka?

Panenka, jejíž vlásky jsou na hlavě jednotlivě připevněné, umožňuje vytváření různých účesů, culíků, copánků, nebo může nosit vlásky rozpuštěné. Tyto vlásky lze také opravovat, pokud například dojde na silný zásah kadeřnickými nůžkami. Budeme šít štíhlou panenku, která svádí i k převlékání. Tento typ panenky je vhodný pro větší děti. Vlastnoruční výrobou si můžeme navrhnout panenky podle vlastního vkusu. Inspirovat se můžete v Galerii.

Co všechno je v ceně kurzu?

Veškerý potřebný materiál (nebudete muset na místě nic dokupovat, žádné skryté výdaje). Bude na vás čekat balíček s předšitými díly rukou, nohou, tělový úplet na tělo a hlavu, tubulár, vlna na vyplnění panenky, příze na vlasy, špulka tělové pevné nitě na ruční šití, špulka pevné tělové nitě do šicího stroje a také pevná lněná nit na vyvazování hlavičky a také mnoho odstínů bavlnek na oči a pusinku, barva na tváře.

Součástí je také e-kniha Ušijme si dívenku sami obsahující střih a podrobný postup na panenku a šatičky.

Lektorné

Samozřejmě občerstvení

Jak kurz šití panenky dívenky s česacími vlásky probíhá?

Během dne rozpracujeme panenku. Budeme se věnovat klíčovým technikám podle individuálních požadavků. Předpokládám, že panenku budete dokončovat doma a vybavím vás na to jak dovednostmi, tak materiálem.

Mohu si nějaké pomůcky zapůjčit?

Rezervní pomůcky budou k zapůjčení (peany, nůžky, jehly atd.). Pro vlastní pohodlí je však vhodné přinést si pár základních vlastních šicích potřeb (nůžky na odstřihávání nití, nůžky na látku, obyčejnou jehlu, špendlíky (případně dva zavírací špendlíky), krejčovský metr a pokud máte tak ještě pean, sublimační fix.

Kolik kurz šití panenky dívenky s česacími vlásky stojí a jak se přihlásím?

Aktuální kurzy i ceny najdete v obchodě v sekci “kurzy”

chci se na kurz přihlásit

Aktuální informace o pořádaných kurzech najdete zde

Chci víc informací

Pokud chcete kurz organizovat u vás, kontaktujte mne

napište mi

Pozvánka pro vás na sobotní kurzy

“Uvidíme se naživo, užijeme si chvíli vzájemného sdílení a celkového zpomalení při výrobě hračky. Budete se moci ptát hned, jak se objeví něco nejasného, a třeba objevíme i nový převratný postup.

Kurz je jednodenní, takže v neděli už budete doma s rodinou. Kurz vznikl na žádost zákaznic a i jeho obsah je tvořen podle vašich připomínek. Takže pište své nápady a tipy na [email protected]

Každopádně myslím na vaše pohodlí, protože tento kurz má být relax a ne starost. Zajistím tedy všechen potřebný materiál i zásadní pomůcky. Pokud chcete vědět podrobnosti, napište si o ně na email: [email protected] . Naprosto nezávazně!

Z kurzu si odnesete nejen nové dovednosti a znalosti, ale také spoustu pomůcek a materiálu, abyste mohly pokračovat i doma. A samozřejmě nové přátele.”