Kurz šití panenek pro začátečníky

Jednodenní kurz vhodný pro úplné začátečníky. Na kurzu vyrobíme malého skřítka a malou oblékací panenku.

Materiál, střihy a kniha v ceně

Pro pohodu účastníků je zajištěn všechen potřebný materiál a pomůcky. Střihy vám pošlu i domů. A jako bonus obdržíte knihu Jak ušít ekopanenky v hodnotě 199,-, takže si ani nemusíte dělat poznámky.

Panenka do dlaně

Jako rozcvičku si ušijeme hebkou malou panenku s dlouhou čepičkou. Malou panenku do dlaně vhodnou i pro miminka. Na ušití panenky použijeme kvalitní biobavlněné úplety s atestem pro miminka.

Malá oblékací panenka

Oblékací panenka je rovněž podle střihu připraveného zvlášt´pro tento kurz.
Naučíme se tvarovat hlavičku, sestavovat tělíčko a vyšívat vlásky. Pohrajeme si s účesem a vyšíváním očí i pusinky.

Panenky z Kurzu šití panenek pro začátečníky, ekopanenky.cz, jak ušít panenku, kurz šití panenky

Co všechno je v ceně kurzu?

Lektorné, připravený materiál materiál na malou i velkou panenku, předšité díly z tělového úpletu na větší panenku, střihy na maličkou í na větší panenku (oba navržené speciálně pro tento kurz), kniha Jak ušít ekopanenky, pomůcky, které si také odnesete domů, např. sada jehel na panenky, sada vyšívacích jehel a samozřejmě občerstvení.

Mohu si nějaké pomůcky zapůjčit?

Rezervní pomůcky budou k zapůjčení (peany, nůžky, jehly atd.). Pro vlastní pohodlí je však vhodné přinést si pár základních vlastních šicích potřeb (nůžky na odstřihávání nití, nůžky na látku, obyčejnou jehlu, špendlíky (případně dva zavírací špendlíky), krejčovský metr a pokud máte tak ještě pean, sublimační fix.

Kolik kurz šití panenek pro začátečníky stojí a jak se přihlásím?

Aktuální kurzy najdete v obchodě v sekci “kurzy”

chci se na kurz přihlásit

Aktuální informace o pořádaných kurzech najdete zde

Chci víc informací

Pokud chcete kurz organizovat u vás, kontaktujte mne

napište mi

Pozvánka pro vás na sobotní kurzy

“Uvidíme se naživo, užijeme si chvíli vzájemného sdílení a celkového zpomalení při výrobě hračky. Budete se moci ptát hned, jak se objeví něco nejasného, a třeba objevíme i nový převratný postup.

Kurz je jednodenní, takže v neděli už budete doma s rodinou. Kurz vznikl na žádost zákaznic a i jeho obsah je tvořen podle vašich připomínek. Takže pište své nápady a tipy na [email protected]

Každopádně myslím na vaše pohodlí, protože tento kurz má být relax a ne starost. Zajistím tedy všechen potřebný materiál i zásadní pomůcky. Pokud chcete vědět podrobnosti, napište si o ně na email: [email protected] . Naprosto nezávazně!

Z kurzu si odnesete nejen nové dovednosti a znalosti, ale také knihu, spoustu pomůcek a materiálu, abyste mohly pokračovat i doma. A samozřejmě nové přátele a pěkný pocit.”