Kurz šití ohebných panenek do domečku pro panenky

Jednodenní kurz šití ohebných panenek do domečku pro panenky je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Ušijeme maminku s miminkem, panenku s ohebným tělíčkem, která sama stojí a je vhodná do dětských domečků pro panenky.

Materiál, střihy a kniha v ceně

Pro pohodu účastníků je zajištěn všechen potřebný materiál, pomůcky i podklady. A jako bonus obdržíte knihu Ekopanenky do domečku v hodnotě 199,-, takže si ani nemusíte dělat poznámky.

Ekopanenky do domečků, kniha s návody na ušití maličké panenky

Miminko

Jednoduché malé miminko patří do každého domečku na hraní.
Nám poslouží jako rozcvička pro další jemnou práci prstů a pro osvojení základních. technik

miminko do domečku pro panenky, domečková panenka ekopanenky

Maminka

Ohebná malá panenka, která i sama stojí, pasující do dětských domečků pro panenky se postará o miminko. Naučíme se na ní základní techniky a tvarování panenky, a naučí nás základní techniky.

ohebná panenka do domečku na hraní

Domečkové panenky? Co to je?

Domečkové panenky jsou zvláštní druh malých panenek s vyztuženým ohebným tělíčkem. Tyto panenky lze polohovat i posadit. Svou velikostí odpovídají oblíbeným domečkům pro panenky, které krásně doplňují. Vlastnoruční výrobou si můžeme navrhnout panenky podle vlastního vkusu. Podobnou technikou snadno vyrobíme celé rodiny. Inspirovat se můžete v Galerii.

Co všechno je v ceně kurzu?

Všechen potřebný materiál na malou i velkou panenku, pěkně připravený a nastříhaný, střihy na maličkou i na větší panenku, kniha Jak ušít ekopanenky, pomůcky, které si také odnesete domů, např. sada vyšívacích jehel, lektorné a samozřejmě občerstvení v průběhu celého kurzu (ovoce a něco drobného k zakousnutí, dobrý čaj, voda).

Mohu si nějaké pomůcky zapůjčit?

Pomůcky budou na kurzu samozřejmě k zapůjčení (peany, nůžky, jehly atd.). Nemusíte tedy před kurzem nic shánět. Pro vlastní pohodlí si však můžete přinést si pár vlastních šicích potřeb (jehlu, náprstek, nůžky na látku, krejčovský metr a špendlíky).

Kolik kurz šití ohebných panenek do domečku pro panenky stojí a jak se přihlásím?

Aktuální kurzy i ceny najdete v obchodě v sekci “kurzy”

chci se na kurz přihlásit

Aktuální informace o pořádaných kurzech najdete zde

Chci víc informací

Pokud chcete kurz organizovat u vás, kontaktujte mne

napište mi

chci se na kurz přihlásit

Pozvánka pro vás na sobotní kurzy

“Uvidíme se naživo, užijeme si chvíli vzájemného sdílení a celkového zpomalení při výrobě hračky. Budete se moci ptát hned, jak se objeví něco nejasného, a třeba objevíme i nový převratný postup.

Kurz je jednodenní, takže v neděli už budete doma s rodinou. Kurz vznikl na žádost zákaznic a i jeho obsah je tvořen podle vašich připomínek. Takže pište své nápady a tipy na [email protected]

Každopádně myslím na vaše pohodlí, protože tento kurz má být relax a ne starost. Zajistím tedy všechen potřebný materiál i zásadní pomůcky.

Z kurzu si odnesete nejen nové dovednosti a znalosti, ale také spoustu pomůcek a materiálu, abyste mohly pokračovat i doma. A samozřejmě krásnou panenku, dobrý pocit a nové přátele.”