Panenky s duší

Originální střihy a jedinečný vzhled podle vašeho přání

Prvotřídní přírodní materiály

Kvalitní a trvanlivé ruční zpracování

Objednat Fler

Panenky s duší - Originální ručně šité panenky na zakázku

Panenky šiji na objednání po předchozí domluvě mailem nebo telefonicky. Výroba trvá 3 – 4 týdny. Vystavení faktury je samozřejmostí. Pokud máte zájem o zhotovení panenky na míru, napište mi zprávu nebo mi zavolejte. Domluvíme se spolu na podrobnostech, vzhledu panenky, termínu i způsobu dodání a ceně.

Cena panenky se odvíjí od použitého materiálu, vypracovaných detailů a domluvených doplňků.  Ceny panenek se pohybují od 380,- do 3000,-. Výroba panenky trvá obvykle do měsíce, u každé objednávky je termín upřesněn. Objednání panenky na míru přes Fler je též možné, jen trochu komplikovanější. Nevíte co chtít? Inspirujte se v galerii.

Pokud raději vybíráte z hotového zboží, občas si z radosti ušiji nějakou panenku jen tak. Hotové panenky na prodej naleznete na blogu v rubrice Hotové panenky v nabídce.  Panenku snadno objednáte e-mailem, jako identifikátor použijte název příspěvku nebo odkaz. Dáváte-li přednost pohodlí e-shopu, navštivte obchůdek na Fleru.

Máte zájem o kalkulaci či bližší informace? Kontaktujte mne mailem nebo telefonicky. Orientační ceník si otevřete zde.

Kontakt E-mail

Reference

Vaše zprávy o tom, jak se vám podařila panenka podle mého střihu, nebo reakce vašich dětí či jiných obdarovaných na mou panenku jsou pro mne tím největším potěšením a motivací. Děkuji vám za ně.

“Už před nějakou dobou jsem od Vás koupila e-book ušijte si miminko sami a psala, že bych chtěla podle návodu ušít panenku do nosítka.
Konečně se mi podařilo panenku dokončit, tak Vám posílám slíbené foto v příloze. Někde jsou švy křivé a tak různě, ale já mám radost, že syn má panenku od maminky z přírodních materiálu, měkkou, mazlící. Jen zatím moc nechtěl nechat uvázat nosítko, ale snad brzy 🙂
Přeji Vám krásný den a vím, že to určitě nebude poslední panenka, co ušiju!”

Guna
Zimní král, panenka ročních období.

“…dnes má můj syn narozeniny a včera proběhla narozeninová oslava. Sněhový král od Vás byl rozhodně nejlepším dárkem!
Moc děkuji za výrobu, perfektní doručení a přeji ať se Vám daří.”

Renata
Holčička se svou novou panenkou

“Dobrý večer, nevím sice, jestli naše panenka má taky hlavu z ponožky, každopádně je skvělá! Není den, kdy bych ji neobdivovala.”

Martina

“Panenky byly přivítány s ohromným nadšením. Říkají jim Karkulky. Děkujeme moc.”

Kamila

“…mockrát děkuji za skřítka. Je krásný.”

Petra

…dnes jsem si vyzvedla skřítka a chci ještě jednou poděkovat. je moc hezký a Ivorkovi se moc líbí, už s námi jedl a hrají si..”

Janka

“Panenky jsem akorát včera vyzvedla z pošty. Všechny jsou nádherné a v pořádku. Rozhodně předčily mé představy, děkuji, holky budou nadšené..”

Vlasta
Panenka v šátku na zádech

Ilona

Další reference týkající se speciálních panenek – demonstračních figurín naleznete zde