Termín 9. 2. 2019 je zrušen, brzy vypíši nový termín!

Kurz se koná v ateliéru Dobroděj, Laubova 6, Praha 3, pár kroků od náměstí Jiřího z Poděbrad a stejnojmenné stanice metra A.

Jak dlouho kurz trvá?

Jednodenní kurz šití panenek pro začátečníky začíná v 9:00 a končí v 18:00, podle potřeby je počítáno i s přestávkou na oběd, abychom neumřeli hlady (i když minule polovina žen o přestávku ani nestála a chtěly dál šít, takže část si jen odběhla něco rychle koupit. Nějak jsme se do toho šití moc zabraly).

Kolik lidí se může kurzu zúčastnit?

Celkový počet míst je omezen kapacitou na 10 osob (kdo se dřív zapíše, ten šije).

Co se na kurzu naučím?

Po kurzu budu připravena na samostatné šití panenek. Seznámíme se s materiály a pomůckami, naučím vás základní postupy šití a tvarování hlavičky, vyplňování vlnou či sestavování panenky.

Jak kurz probíhá?

Za den rozpracujeme 2 panenky – jednu maličkou na “zahřátí” a jednu větší. Předpokládám, že panenku budete dokončovat doma a vybavím vás na to jak dovednostmi, tak materiálem.

Chci si rezervovat místo

Kurz šití panenek pro začátečníky

Jednodenní kurz vhodný pro úplné začátečníky. Na kurzu vyrobíme malého skřítka a malou oblékací panenku.

Materiál, střihy a kniha v ceně

Pro pohodu účastníků je zajištěn všechen potřebný materiál a pomůcky. Střihy vám pošlu i domů. A jako bonus obdržíte knihu Jak ušít ekopanenky v hodnotě 199,-, takže si ani nemusíte dělat poznámky.

Panenka do dlaně

Jako rozcvičku si ušijeme hebkou malou panenku s dlouhou čepičkou. Malou panenku do dlaně vhodnou i pro miminka. Na ušití panenky použijeme kvalitní biobavlněné úplety s atestem pro miminka.

Malá oblékací panenka

Oblékací panenka je rovněž podle střihu připraveného zvlášt´pro tento kurz.
Naučíme se tvarovat hlavičku, sestavovat tělíčko a vyšívat vlásky. Pohrajeme si s účesem a vyšíváním očí i pusinky.

chci se na kurz přihlásit

Co všechno je v ceně kurzu?

Lektorné, připravený materiál materiál na malou i velkou panenku, předšité díly z tělového úpletu na větší panenku, střihy na maličkou í na větší panenku (oba navržené speciálně pro tento kurz), kniha Jak ušít ekopanenky, pomůcky, které si také odnesete domů, např. sada jehel na panenky, sada vyšívacích jehel a samozřejmě občerstvení.

Mohu si nějaké pomůcky zapůjčit?

Rezervní pomůcky budou k zapůjčení (peany, nůžky, jehly atd.). Pro vlastní pohodlí je však vhodné přinést si pár vlastních šicích potřeb. (konkrétní výčet uvádím v e-mailu)

Kolik kurz stojí a jak se přihlásím?

Cena kurzu je 1990,- Kč.

Své místo si rezervujte zprávou a zaplacením ceny kurzu do určeného termínu na účet: 115-4435760277/0100 (do textu pro příjemce uveďte vaše celé jméno, abych věděla, kdo peníze poslal).

Vystavení faktury je samozřejmostí.

chci se na kurz přihlásit

Pozvánka pro vás na sobotní kurzy

“Uvidíme se naživo, užijeme si chvíli vzájemného sdílení a celkového zpomalení při výrobě hračky. Budete se moci ptát hned, jak se objeví něco nejasného, a třeba objevíme i nový převratný postup.

Kurz je jednodenní, takže v neděli už budete doma s rodinou. Kurz vznikl na žádost zákaznic a i jeho obsah je tvořen podle vašich připomínek. Takže pište své nápady a tipy na info@ekopanenky.cz

Každopádně myslím na vaše pohodlí, protože tento kurz má být relax a ne starost. Zajistím tedy všechen potřebný materiál i zásadní pomůcky. Pokud chcete vědět podrobnosti, napište si o ně na email: info@ekopanenky.cz . Naprosto nezávazně!

Z kurzu si odnesete nejen nové dovednosti a znalosti, ale také knihu, spoustu pomůcek a materiálu, abyste mohly pokračovat i doma. A samozřejmě nové přátele a pěkný pocit.”