Kurz šití panenek Ekopanenky v ateliéru Dobroděj

AKTUÁLNĚ

Nejbližší termíny pořádaných kurzů jsou tyto soboty:

22. září, 20. října a 24. listopadu 2018

atelier Dobroděj, náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha

Zajímá-li vás některý z kurzů, napište mi (nezávazně), ráda vám pošlu bližší informace.

Chci vědět víc
Pozvánka na kurz šití panenek pro začátečníky 22. září 2018
pozvánka na kurz šití domečkových panenek
pozvánka na kurz šití panenky s česacími vlásky

Pozvánka pro vás na sobotní kurzy

“Uvidíme se naživo, užijeme si chvíli vzájemného sdílení a celkového zpomalení při výrobě hračky. Budete se moci ptát hned, jak se objeví něco nejasného, a třeba objevíme i nový převratný postup.

Kurz je jednodenní, takže v neděli už budete doma s rodinou. Kurz vznikl na žádost zákaznic a i jeho obsah je tvořen podle vašich připomínek. Takže pište své nápady a tipy na info@ekopanenky.cz

Každopádně myslím na vaše pohodlí, protože tento kurz má být relax a ne starost. Zajistím tedy všechen potřebný materiál i zásadní pomůcky. Pokud chcete vědět podrobnosti, napište si o ně na email: info@ekopanenky.cz . Naprosto nezávazně!

Z kurzu si odnesete nejen nové dovednosti a znalosti, ale také spoustu pomůcek a materiálu, abyste mohly pokračovat i doma. A samozřejmě nové přátele.”

To si dopřeju

Minulé kurzy

  • Kurz šití panenek pro začátečníky 19. 5. 2018, Praha, Dobroděj  – Jak to na kurzu vypadalo si můžete přečíst zde na blogu nebo reakce účastnic přímo na Facebooku.

Druhy pořádaných kurzů

Kurz šití panenek pro začátečníky

Jednodenní kurz vhodný pro úplné začátečníky. Na kurzu vyrobíme malého skřítka a malou oblékací panenku.

Materiál, střihy a kniha v ceně

Pro pohodu účastníků je zajištěn všechen potřebný materiál a pomůcky. Střihy vám pošlu i domů. A jako bonus obdržíte knihu Jak ušít ekopanenky v hodnotě 199,-, takže si ani nemusíte dělat poznámky.

Panenka do dlaně

Jako rozcvičku si ušijeme hebkou malou panenku s dlouhou čepičkou. Malou panenku do dlaně vhodnou i pro miminka. Na ušití panenky použijeme kvalitní biobavlněné úplety s atestem pro miminka.

Malá oblékací panenka

Oblékací panenka je rovněž podle střihu připraveného zvlášt´pro tento kurz.
Naučíme se tvarovat hlavičku, sestavovat tělíčko a vyšívat vlásky. Pohrajeme si s účesem a vyšíváním očí i pusinky.

Chci více informací

Kurz šití domečkových panenek

Jednodenní kurz vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé. Ušijeme maminku s miminkem, panenku s ohebným tělíčkem, která sama stojí a je vhodná do dětských domečků pro panenky.

Materiál, střihy a kniha v ceně

Pro pohodu účastníků je zajištěn všechen potřebný materiál a pomůcky a podklady.A jako bonus obdržíte knihu Jak ušít ekopanenky v hodnotě 199,-, takže si ani nemusíte dělat poznámky.

Miminko

Jednoduché malé miminko patří do každého domečku na hraní.
Nám poslouží jako rozcvička pro další jemnou práci prstů a pro osvojení základních. technik

miminko do domečku pro panenky, domečková panenka ekopanenky

Maminka

Ohebná malá panenka, pasující do dětských domečků pro panenky se postará o miminko. Naučíme se na ní základní techniky a tvarování panenky, a naučí nás základní techniky.

Chci více informací

Kurz šití česací panenky

Jednodenní kurz vhodný pro mírně pokročilé. Budeme pracovat s jednou panenkou a zaměříme se na detaily. Panence vyrobíme vlásky, které lze česat do různých účesů.

Materiál, střihy a kniha v ceně

Pro pohodu účastníků je zajištěn všechen potřebný materiál a pomůcky. A jako bonus i střih s podrobným návodem v pdf na 30 stranách na panenku v hodnotě  288,-.

Panenka

Štíhlá panenka s propracovaným tělíčkem ideální pro větší děti.  Díly panenky budou částečně předšité, abychom ji stihli za sobotu co nejvíc ušít a užít.

Vlásky i ouška

Panenka je plná zajímavých detailů. Vlásky z příze, které je možné libovolně prsty česat do různých účesů a případně i doplňovat, dojde-li na zásah nůžkami.

Chci více informací

Pro více informací pište na e-mail: info@ekopanenky.czNebo využijte kontaktní formulář.

Kdy a kde?

Jaké typy, jak často a kde se budou kurzy konat, závisí na mých časových možnostech a zájmu účastníků. Nabízím tyto typy kurzů:

Sobotní kurzy:

Jednodenní kurzy pořádané (nejčastěji) v Praze

Víkendové kurzy:

Intenzivní celovíkendové kurzy, jejichž délka umožňuje zhotovení velké propracované panenky nebo několika malých. Pravděpodobné místo konání – Praha, Toulcův dvůr, kde je možnost stravování i ubytování nebo ateliér Dobroděj.

Dlouhodobé kurzy

Pravidelná hodinová setkávání nad rozpracovanou panenkou se sdílením zkušeností a postupným rozvíjením dovedností.

Máte-li nápad, vhodné prostory či partu zájemců, napište mi.

napište mi svůj nápad