Jak si panenku objednat

Jak si panenku objednat?

EDIT 7.6.2018 – tento článek je již zastaralý. Nově všechny informace jak si panenku objednat najdete na stránce KONTAKT i s platnými odkazy a aktuální e-mailovou adresou.!

 

Původní článek:

Šití panenek je moje radost. S potěšením ji ušiji i pro vás. Pokud byste měli zájem o zhotovení panenky na zakázku, kontaktujte mne prosím prostřednictvím formuláře, zprávou na FB nebo na email:

ekopanenky(zavináč)email(tečka)cz

Ráda se s vámi domluvím na podrobnostech. Výsledná cena se odvíjí od typu a velikosti panenky, detailech (např. ouška) také použitého materiálu (zejména na vlásky) a podle výbavy panenky (oblečení, botičky…). Ceny se pohybují mezi dvěma sty za nejmenší panenky až dvěma a půl tisíci korun za velké česací panenky. Přehled cen již realizovaných panenek je zde.
Výroba panenky trvá obvykle do 14 dní, u každé objednávky je termín upřesněn dle okolností. Obchodní podmínky k přečtení zde.
V rubrice Hotové panenky v nabídce jsou panenky k mání. Pokud by vás nějaká zaujala, dejte mi vědět! Objednat je můžete mailem.
Jestliže raději nakupujete hotové věci na Fleru, můj obchůdek pod přezdívkou Teresmejky s hotovými panenkami, návody, střihy a materiálem je Vám k dispozici. Nezapomeňte, že pohodlí tohoto e-shopu je vykoupeno 11% navýšením ceny panenky o provizi Fleru.
Nejraději šiji pro konkrétní zákazníky panenky na míru – během jejich vzniku totiž mohu myslet na jejich budoucí majitele a dát jim tak duši.
Vaše Tereza Jarošová

3 thoughts on “Jak si panenku objednat

  1. Eliška says:

    Dobrý pozdní večer, jsem nemocná a tak si prohlížím různé internetové stránky s panenkami. A našla jsem i tu Vaší. Musím Vám sdělit, že máte krásné panenky a navíc i krásné ukázky , jak vyrobit panenku. Moc by mne zajímalo, kde sehnat úplet na panenky. Myslím ten, švýcarský jak zmiňujete. Děkuji za krásné stránky, které jste vytvořila. Eliška

  2. Tere says:

    [2]: Moc děkuji, Eliško, za Váš milý komentář. Skvělé materiály za rozumnou cenu (a rovněž krásné panenky) se dají koupit na http://www.lenkasdolls.cz. Pokud s panenkami začínáte nebo dáváte přednost lokálním zdrojům, má i kvalitní český úplet. Rozdíl je ten, že český je vyráběn na oblečení, švýcarský je přímo určen na panenky. Rozdíl je hlavně v jednolícním úpletu….a v ceně. Hezké stránky jsou také Ovčí panenky Hany Ženíškové, kde také nějaký materiál (i střihy a hotové waldorfské panenky) seženete. Přeji úspěšné tvoření!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.