Demo panenka 60 cm. v dětském oblečení

Demo figuríny, terapeutické panenky

Speciální demonstrační a výukové panenky – figuríny pro rehabilitace, fyzioterapie, školení a kurzy

Střih, vzhled a funkčnost jsou upravovány podle vašich individuálních požadavků

Důraz na kvalitní a trvanlivé ruční zpracování a prvotřídní přírodní materiály

Objednat

Otázky a odpovědi

Jak jsou panenky velké?

Nejběžněji šiji tyto panenky ve velikostech 60 a 70 cm. Panenky je díky rozměrům možné obléknout do běžného kojeneckého oblečení. Nabízím buclatější a štíhlejší verzi.

Z jakého jsou materiálu?

Jako výplň používám ovčí vlnu nebo PES rouno podle přání zákazníka. Tělo je tvořeno kvalitním švýcarským panenkovým úpletem z bavlny. Oči a ústa vyšívám českou bavlnkou. Jednotlivé díly demo panenky jsou sešity velmi pevnou nití.

Jak panenky vypadají?

Standardně jsou panenky dodávány nahaté a holohlavé. Na těle mají orientační body v podobě detailů – tvarovaný zadeček a důlky v oblasti SI, pupík a bradavky, prsty na rukou. Končetiny mají ohebné v lokti, koleni rameni a kyčli.

K doobjednání nabízím vypracování prstů u nohou, prošití prstů u rukou (např. na znakování), vyšití vlasů naznačení lopatek a další detaily podle vašich požadavků.

Jak panenka vzniká?

Po zakreslení a ručním nastříhání jednotlivých dílů sešívám díly na šicím stroji. Následuje plnění dílů, jejich kompletace dohromady, tvarování hlavy a těla, vyšívání detailů, to vše již dělám ručně. Demo figurína tak vzniká několik hodin pečlivé práce, aby následně vydržela zatížení v provozu.

Jak dlouho výroba trvá?

Výroba panenky trvá okolo 3-4 týdnů. Přesný termín domluvíme podle mé aktuální vytíženosti a vašich potřeb.

Kolik demo panenka stojí?

Cena se odvíjí od velikosti, použitého materiálu a detailů propracování. K ceně je připočítáváno poštovné a balné.

Orientační ceník se otevřete zde.

Ceník demo figurín

Jak demo panenku objednat?

Máte zájem o kalkulaci či bližší informace? Kontaktujte mne mailem nebo telefonicky. Domluvíme se na termínu dodání a ceně.

Základní verze demo panenky jsou též k objednání prostřednictvím Fleru.

Vystavení faktury je samozřejmostí.

Kontakt E-mail

Reference – kde už demo panenky pracují

“Minulý rok jsem si u Vás objednávala demonstrační panenku. Panenka plně splnila má očekávámí, pracuje se mi s ní dobře a vyhovuje mi. Denně ji používám v zaměstnání při cvičení s dětmi – pro zácvik maminek do cviků Vojtovy metody. Říkala jsem si, že kdybych měla v práci k dispozici 2, tak bych je určitě využila obě, abych mohla na jedné panence ukazovat úchopy a zároveň aby si to maminka rovnou zkoušela na druhé panence. …” Eva K.
Galerie Články na blogu Objednat si demo panenku podle svého přání